HORKÉ NOVINKY

Rozvoněly se u nás horké novinky - čerstvě namletá káva a harmonizující bylinky. Přijďte si zpříjemnit podzimní dny kávou Reserva a českými Bio čaji Leros.

Čerstvě namletá káva a harmonizující bylinky.

Nová káva Reserva vás překvapí.

Nově si u nás můžete pochutnat na kvalitní čerstvě mleté kávě Reserva. Milovníky kávy potěší její autentické a jedinečné aroma připomínající skořici, kakao a sušené ovoce.

Káva pochází z etiopských a indických deštných pralesů, kde se pěstuje bez použití umělých pesticidů, herbicidů nebo chemických hnojiv. Káva je pak pražena na nejnovějších technologiích pod dohledem mistrů ve svém řemeslu.  

Už jste ochutnaly báječně jemné cappuccino či espresso, kde vynikne chuť této kávy? 

Čaje Leros pro toho, kdo kávu nemusí.

České Bio čaje Leros jsou z těch nejkvalitnějších bylinných směsí. Bylinky jsou sbírány v panenské přírodě Bílých Karpat, Malé Fatry a Železných hor. Je o ně celou dobu pečováno tak, aby si zachovaly svou chuť a zázračné účinky.

Určitě doporučujeme vyzkoušet například bio Leros čaj Očista mysli, který vás k hrníčku přiláká už jen svou vůní hřebíčku, a který vám pomůže uvolnit nashromážděný stres. 

Kde si můžete novinky vychutnat?

Káva Reserva je zatím k dispozici v našich restauracích Automat Churchill, BiocevBistro DynamicaBistro Hala, Komerční banka a Moneta Money Bank, Sazka. Postupně ji ale zavádíme v dalších restauracích, a tak si na ní budete moct za chvíli pochutnat všude.

Čaje Leros jsou v nabídce ve všech našich restauracích a kavárnách.