JSME V BRNĚ

I přes rušné období se nám podařilo v roce 2021 rozšířit síť našich restaurací a kantýn. V Brně jsme otevřeli hned dva nové provozy. Firemní Bistro Zippy’s a náš zatím největší projekt Grand Kitchen Vlněna.

Filip Sajler

 

Grand Kitchen Vlněna

Na tomto konceptu jsme pracovali více než rok a půl. Neexistuje tu svět kuchyně a svět hostů, vytvořili jsme jeden prostor a ten propojili, všichni jsou tu součástí jednoho organismu, který žije a dýchá pro kulinářský zážitek.

Celý náš tým, přední čeští architekti, šéfkuchaři, všichni jsme chtěli naplnit naši vizi a propracovat ji do sebemenších detailů.
Prostor restaurace jsme rozdělili s našimi architekty do několika zón. Užít si tak můžete posezení při kávě, obědu a večeři v intimním prostředí i ve větších skupinách. V letních měsících jsme pro vás připravili samozřejmě také 2 zahrádky. 

 


 

Parkování zdarma, každý den dvě kompletní menu české i mezinárodní kuchyně, 4 jídla ze sezónního salátového pasta baru, 6 specialit A la Carte či 3 kulinářské grilované pokrmy připravované na našem grilu. A pokud chcete uskutečnit velký či malý meeting s partnery, spolupracovníky nebo fanoušky, není problém.
Ve Vlněně můžete klidně promítat a pohodlně se posadit k našim dřevěným stolům od našich designerů. 

 

 

 

 

Galerie